O firmie

Firma TRADER Krzysztof Kłopotowski działa w branży spożywczej od 1994 roku. Przez ten okres nawiązaliśmy stałą współpracę z wieloma zakładami na terenie całego kraju, dostarczając im najwyższej jakości mieszanki przyprawowe oraz dodatki funkcjonalne, dzięki którym produkowane są smaczne i niepowtarzalne wyroby.

Od 2013 roku Trader jest oficjalnym dystrybutorem dodatków funkcjonalnych, mieszanek przyprawowych, przypraw jednorodnych oraz innych dodatków jednego z polskich producentów mieszanek przyprawowych dla przemysłu spożywczego.

Często uczestniczymy w projektowaniu nowych produktów - wraz z technologami w zakładach bierzemy udział w próbach technologicznych. Zawsze służymy radą i pomocą na każdym etapie projektowania, ale również w modyfikacji produktów już wykorzystywanych.

Dzięki bezpośredniej współpracy z producentem przypraw mamy możliwość przygotowania mieszanek pod indywidualne zlecenie Klienta, według jego receptury lub też pomożemy w stworzeniu nowego produktu zgodnie z wytycznymi.

W naszym sklepie Kardama.pl znajdą Państwo przede wszystkim gotowe mieszanki przyprawowe oraz dodatki funkcjonalne dedykowane dla przemysłu spożywczego, z reguły w opakowaniach przemysłowych, ale również w mniejszych torebkach przygotowanych dla odbiorców detalicznych.

Przed zakupem większej ilości produktu udostępniamy Przedsiębiorcom darmowe próbki do sprawdzenia. W przypadku chęci otrzymania takowych próbek prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny w celu ustalenia szczegółów.

Zapraszam do współpracy

Krzysztof Kłopotowski

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl